Támogassa egyesületünket 1%-val.

Tisztelt Hölgyem/Uram! A Hét Csillag Kulturális és Sport Egyesület elnökeként szeretném kérni Önt, hogy személyi jövedelem adója 1%-nak felajánlásával támogassa egyesületünket. Sportklubunk több, mint 21 éve önálló pápai székhelyű sportegyesületként működik. Egyesületünkben három ágazat oktatásával foglalkozunk, ezek a magyar hagyományos harcművészet, a kínai eredetű hét csillag sáska kung-fu stílus, és az orosz eredetű systema irányzat. Foglakozásokat korosztályonként külön csoportokban, felnőttek és gyerekek részére tartunk. Célunk a testi-lelki harmónia megteremtésének és az egészséges életmódra való nevelésnek a segítése. Taggyűlésünk döntése alapján nagy hangsúlyt helyezünk a térség kulturális és sport életének fellendítésére is.
Az 1% felajánlása csak néhány másodpercébe kerül de egyesületünknek nagyon sokat segít.
Felajánlását az 1 8920525 1 19 adószámra való hivatkozással teheti meg.
Tisztelettel:
      Pintér Péter
 egyesület elnöke

Tisztelt Hölgyem/Uram! A Hét Csillag Kulturális és Sport Egyesület elnökeként szeretném kérni Önt, hogy személyi jövedelem adója 1%-nak felajánlásával támogassa egyesületünket. Sportklubunk több, mint 21 éve önálló pápai székhelyű sportegyesületként működik. Egyesületünkben három ágazat oktatásával foglalkozunk, ezek a magyar hagyományos harcművészet, a kínai eredetű hét csillag sáska kung-fu stílus, és az orosz eredetű systema irányzat. Foglakozásokat korosztályonként külön csoportokban, felnőttek és gyer